KİBRİT Alternate Text

Süheyl Batum: Galatasaray'a karşı planlı bir hareket var

Süheyl Batum: Galatasaray'a karşı planlı bir hareket var

Glatasaray Spor Kulübü Eylül Ayı Olağan Divan Toplantısında Süheyl Batum, TFF ve bazı oluşumların Galatasaray'a karşı planlı bir eylem içinde olduğunu söyledi.

Süheyl Batum şunları kaydetti:

“Bakın ben siyasete girdim, çıktım. Beni iyi dinleyin, bugün Galatasaray’a karşı yürütülen opersayon çok ince çalışılmış, çok planlı bir harekettir. Büyük bir algı operasyonu çalışmasıdır.

Biz Galatasaray olarak hatalıyız. Geçen seneki şampiyonluğu ne yaptılar ne ettiler sokaktaki çocuğa ‘Siz şampiyonluğu hakemle almışssınız’ dedirtecek hale getirdiler. Bu büyük bir algı operasyonudur. Bunun farkına varalım.

Biz, bize yakışmaz, Galatasaraylıyız bunlara itibar etmeyiz dedik ama bize yapılanlar sessiz kaldık, suskun kaldık. Hatamızdır.

Bunun tweetini de attım, burdan söyleyeyim: Biz Türk ordusunun yarısı içeri atılırken, 3 Temmuz’a kadar o işi yapanlarla halı saha maçı yapıp tavla oynayan, 3 Temmuz’dan sonra Atatürk’ü hatırlayan bir camia değiliz. Biz dün de bugün de Atatürkçüyüz.

Bakın açıkca söylüyorum başımıza sarılmaya çalışılan şey Galatasaray’ın biat etmemesiyle ilgilidir. Taa bu işler stadyumun açılışından geliyor. Galatasaray’a asla boyun eğdiremediler. Asla da eğdiremeyecekler.

Şimdiki TFF Başkanı Nihat Özdemir Türkiye'nin en çok himaye edilen 5 iş adamından biri.

Niçin o göreve getirildi?''